Skip to content

REALIZACE KOUPELNY

REALIZACE KOUPELNY

Odborná konzultace designu, návrh plně funkčního a zároveň krásného prostoru, propracovaná projektová dokumentace, a nakonec dodání té nejvyšší kvality.

6-8

Moadboard

Usnadníme Vám výběr a orientaci v sortimentu a trendech, společně nalezneme Váš styl, dodáme tu nejlepší kvalitu dle zadaného rozpočtu. Jako inspirace a místo pro společné konzultace poslouží náš showroom v pražském Karlíně.

Web - lucie moodboard

Vizualizace

Známe-li požadovaný styl, vybereme obklady, nábytek a sanitu. Díky spolupráci našeho designéra a architekta vzniká po zaměření prostoru vizualizace koupelny.

Technická dokumentace

Na základě odsouhlasené vizualizace, architekt vytvoří propracovanou dokumentaci, která stavební firmě zajistí bezchybnou realizaci.

Harmonogram stavebních prací

Koordinace dodavatelů a odborných řemeslníků přináší velkou úsporu času a stresu při realizaci. Naplánujeme jednotlivé kroky stavby, sladíme dodávky zboží s technickou přípravou hrubé stavby. Tímto celý proces urychlíme a zefektivníme.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM​

Místo pro inspiraci, poradenství a především předváděcí místnost Studia Mood. To jsou ingredience showroomu umístěném v prestižní čtvrti pražského Karlína.