Jak doladit Vaši koupelnu barevně? Na výběr máme mnoho možností, jak Vaši koupelnu oživit a vnést i do jinak neutrální koupelny trochu barevné energie. Získáte tak prostor, který máte jen Vy.

Tip 1 – Barevná sanita

Výrobci sanitární keramiky stále častěji sahají k výrobě barevné sanity. Můžete tedy mít i v koupelně Vaši oblíbenou barvu. Krásně bude vypadat, pokud doladíte třeba i zrcadlem v podobném odstínu.

Kdo by nemilovat klasickou volně stojící vanu? Krásně se bude hodit do venkovského stavení. V barevném provedení může být právě tou třešničkou na dortu Vaší koupelny.

Někteří z Vás raději trochu modernější vzhled. Firma Deveno and Devon nabízí hodně možností designu a barevností těchto van.

I moderní koupelně sluší barevná vana. Není třeba se bát výrazných barev. Vaše koupelna získá šmrnc. Vaše návštěvy budou obdivovat tento solitér.

Tip 2 – Barevný radiátor

Současným trendem jsou i barevné koupelnové radiátory. Firma Tubes a AntraxIt nabízí skutečně nádherné tvary radiátorů. Navíc v mnoha případech lze si vybrat z ral vzorníku, který Vám zajistí výběr konkrétního odstínu na míru

Tip 3 – Barevné baterie

Máte děti a chcete jim udělat jejich koupelnu více veselou? Výběr barevné baterie může být v tomto případě to pravé. Jakmile děti odrostou a budete chtít mít zpět neutrální „dospěláckou koupelnu“, stačí vyměnit pouze baterie za nové. Španělská firma Tres nabízí velikou škálu barevnosti.

Tip 4 – Doplňky

Co když si na barevnou sanitu netroufáte? Možným řešením je vnést barvu do koupelny na doplňcích. Jak vidíte níže, i jemná barva bude vypadat v koupelně výborně. Barva opravdu nemusí být vždy výrazná. Firma Nic Design a Tubes nabízí varianty jak výrazné, tak i tlumené.

Často se v našem studiu setkáváme s požadavkem, kde sehnat nějakou hezkou stoličku do sprchy. Firma Steinberg má v jejich kolekci  právě takovou. Kromě bílé a černé nabízí i několik krásných barevných variant. Proč tedy právě sprchový kout nerozzářit takovouto designovou stoličkou?

Tip 5 – Ručníky

Co v případě, kdy chceme jen trochu barvy a nic do budoucna měnit. Pro úplně konzervativní z nás bude možná ideální volbou oživit koupelnu barevnými ručníky. Pokud koupelnu využívá celá rodina, navíc pomocí různých barev bude každý vědět, který je ten jeho.