Nebaví Vás neutrální fádní koupelny? Krásná barevná koupelna – pokud se bojíte, že se Vám barevné dlaždice pomrzí, nebo kvůli budoucímu prodeji raději chcete koupelnu neutrální. I tak můžete barevnou koupelnu na čas mít. Co takhle designová tapeta? Firmy Glamora a Wall and Deco nabízejí speciální tapety s technologií speciálně navržených do koupelen.

Tip 1 – Pokud jste odvážní, vyberte obklad, který nemá každý

Pro ty z Vás, co máte historický dům, firma Rex nabízí i barevné obklady, které se hodí to těchto prostor. Správným výběrem sanity se dá podrhnout retro styl hodící se to těchto typů budov.

Tip 2

Máte oblíbenou barvu? Proč ji nedát do Vaší koupelny? Na trhu je bezpočet barevných možností? Firma Fondovalle nabízí nejen krásné barevné velkoformátové obklady, ale i dekory k nim. Barevná koupelna může vypadat velice vkusně a designově, tak jak vidíte na obrázku.

Tip 3

Možná si  na barevný velkoformát po celé koupelně netroufáte. Moc hezky bude i vypadat, když zvýrazníte barevně pouze určitou část koupelny

Tip 4

Další možností, jak vnést barvu do koupelny je pomocí mozaiky. Krásně bude vypadat jako oživení např. okolo umyvadla, ve sprchovém koutě a nebo v nikách.

Mozaika nemusí znamenat jen malé kostičky. Značka Bisazza nabízí i nepřeberné množství i dekorů. Tato značka je naprosto unikátná v tom, že umí i velice výrazné dekory, tak i jemné vzory, které nekřičí. (oba obrázky dát vedle sebe)

Tip 5

Milujete mramor? Věděli jste, že se dělá i barevný ve velkoformátovém provedení? Firma Rex nabízí několik možností. U nich lze najít i mramor, který má pouze barevnou žílu. Vaše koupelna bude vypadat luxusně a nadčasově.

Tip 6

Přejete si barvu, ale ne moc výraznou? Jak vše zkombinovat? Například beton vypadá velice dobře s barevným velkoformátem v tlumených barvách. Kámen bude vypadat též hezky v kombinaci s podobně barevným obkladem, jak vidíte níže.

Tip 7

Obáváte se, že se Vám barevné dlaždice brzy okoukají? Přesto Vás barva láká? Řešením může být výběr vhodné tapety. Firma Glamora vyrábí designové tapety, které jsou vhodné do koupelen. Pokud budete chtít za pár let změnu, pouze sundáte tapetu.

Nevíte kde začít? Co vybrat? Rádi Vám budeme nápomocni při vzniknu Vaší nové koupelny. Domluvte si schůzku a náš designér a architekt se Vám budou věnovat. Vytvoříme Vám moodboard a najdeme váš styl.